Červenec 2014

Červenec 2014

12. července 2014 v 14:29 | Evička
Jak originální nadpis článku, že? Není možné, kde mě ta originalita tolik popadla, hm. Jsem fakt skvělá, woohoo. such an irony

Nazdááááááááááááááárek
Jsem opět tu! Chyběla jsem vám? Docela se lepším, píši pouze o měsíc později a omlouvám se tomu, co bude následovat, jelikož i když jsou prázdniny, začnu zase se školou, ale bude to jen takový malý úvod! Nesu novinky, musím je sem napsat, jelikož v minulém článku jsem o tom psala, ale to se (díkybohu) změnilo.

ZAČNEME

Oh! Ještě předtím bych chtěla zmínit to, že jsem tento článek chtěla už napsat vlastně 7. července a opravdu, jsem ho i začala psát, napsala jsem první větu a hned na to jsem si všimla, že tu nemám základní funkce, jako tučné písmo, index, atp. nešlo to nějak obnovit, tak jsem se na to vykašlala a here i am, today!

Takže, napsala jsem, že začnu se školou, tak začínám. Bohužel, známky nedopadly tak, jak jsem doufala. Jsou pěkné, ano! Jenže jsem doufala, že budu mít jen jednu trojku a to se mi nesplnilo, takže! moje výsledné vysvědčení zní takto:

Český jazyk a literatura: chvalitebný YAAAAY, moje první dvojka z ČJ na střední škole, vzhledem k tomu, že se probírá literatura a tyhle kraviny, který vážně, vůbec nemusím, jsem hrozně hepy!!
Anglický jazyk: výborný DVOJTÉ YAAAAY!!! Moje první jednička z AJ na střední škole, na základní škole jsem byla na jedničky zvyklá, ale tady to je něco skvělého, úžasného, jsem na sebe hrozně hrdá!
Francouzský jazyk: chvalitebný Vzhledem k tomu, jak MOC mi jde francouzština, nechápu, jak jsem jí mohla dát na dvojku, umím složit tak tři věty dohromady, ale tak, jsem za tu dvojku ráda, hahah. Nejvtipnější asi bylo, když mi učítelka řekla, že je ze mě zklamaná, že mám dvojku, to jsem málem dostala výbuch smíchu.
Dějepis: chvalitebný Dějepis nemám ráda, příjde mi nudný, ale z učitelkou co máme, je hrozně jednoduchý, hehehehe.
Ekonomika: výborný YES! Je hrozně vtipné, že jsem na ekonomickém lyceu, ale ekonomiku moc nemusím, nevím proč jsem na ten obor vlastně šla, ale to už je jedno, ekonomiku neumím, nebaví mě, ale mám jedničku, hahahah. Sranda
Fyzika: chvalitebný EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MAKARENA!!!!!! Chápete to?? To je něco tak úžasného! Já, fyzika, dvojka. To není ani možné a víte co je na tom ještě lepšího? ŽE UŽ NIKDY ŽÁDNOU FYZIKU MÍT NEBUDU!!!!!!!!!!
Hospodářský zeměpis: dobrý To je jedno z mých největších zklamání, blbý zeměpis, poslední, nejdůležitější test, moje hlavička napsala za pět, takže z 2,4 se mi to přehouplo na 2,7. Fakt super. A pamatujete si z minulého článku, jak jsem psala, že jsem se přihlásila na seminář ze zeměpisu? A také jsem psala, že jsem chtěla původně aplikovanou výpočerní techniku. No, po tomto testu jsem byla tak psychicky vydeptaná, že jsem si zašla za třídní učitelkou a změnila jsem si seminář, protože zeměpis už nechci nikdy vidět, beebebbebebebebe.
Chemie: výborný Chemie mě bavila, byla jsem za ní ráda a jednička mi vykouzlila úsměv!
Informační technologie: výborný Vzhledem k lehké látce by bylo hodně smutné, kdybych měla něco jiného.
Matematika: dobrý To je tak hezky optimální, nečekala bych nic lepšího a ani nic horšího.
Občanská nauka: výborný Můj nejmilejší předmět pod sluncem, nemůžu se dočkat na základy společenských věd!
Písemná a elektronická komunikace: chvalitebný Dopisy, poptávky, reklamace, urgence, beeeeeeeeee, jsem hepy za dvojku.
Tělesná výchova: výborný Ještě abych měla něco jiného!

Takže, takhle nějak vypadalo moje vysvědčení, absenci jsem neměla ani nějak vysokou, měla jsem 38 hodin, takže to je tak nějak optimální a můj výsledek je myslím hodně pěkný. Také mě velmi potěšil fakt, že jsem byla ve třídě 5. nejlepší se svým vysvědčením, byla jsme hrozně šťastná. :-) Tímto ukončuji veškeré kecy o škole, protože jsou prázdniny a o škole by se mluvit nemělo, takže o škole budu zase hovořit až bude září a vzhledem k tomu jak hodně píšu články (hehehehe) to bude brzo.

Pár novinek, které určitě stojí za to, se o nich zmínit. Zatím mi tyto prázdiny příjdou velmi pěkné, uteklo teprve, pro někoho panebožeUŽ, pro mě teprve 12 dní a musím se přiznat, že to zatím bylo vážně moc skvělých 14 dní prázdnin. Až na malé vyjímky. První OBROVSKOU vyjímkou je má nejlepší kamarádka, nevím zda-li bych to měla považovat za vyjímku, ale to posoudíte sami. Moje nejlepší kamarádka pod sluncem, určitě jsem se o ní zde již zmiňovala se odstěhovala. Je to pro mě hrozně velká rána. Tato osoba byla pro mě tou nejdůležitější osobou v životě, bez vyjímek, sice to ode mě zní hrozně, že upřednostňuji kamarádku přede všemi, ale nikdo mi v životě nepomohl tolik, jako ona, přes všechnu šikanu, nenávist vůči mě a blablabla tu VŽDY byla pro mě a proto jsem v tuto její chvíli tu byla i já pro ní. Měla velké problémy a proto se odstěhovala za svým přítele, kde je teď velmi šťastná a já jsem také šťastná, protože není nic lepšího, než když víte, že člověk k vám nejbližší je šťastný. Jen to je pro mě teď takový nezvyk, že člověk, který tu pro vás byl 24/7 a to doslova je teď pár desítek kilometrů daleko, jelikož jsem zde nezmiňovala, kde bydlím, nebudu ani zmiňovat, kde teď bydlí ona, jediné co řeknu je, že vlakem bych se tam dostala asi za necelé 2 hodiny, což není taková katastrofa, ale vidět jí každý den fakt nemohu. Také mě mrzí, že s ní nebudu už chodit do školy, po škole, bude to obrovský nezvyk a bude těžké to přijmout, ale nic se nevyrovná tomu, když zavolá a já konečně můžu z její strany poslouchat, jak je šťastná, NIC SE TOMU NEVYROVNÁ. :-)
Další vyjímka je můj jeden už ne - kamarád, možná, spíš ne, ale možná ano, jsem se o něm zde taky zmiňovala, nebudu psát sáhodlouhé romány, jen jsem chtěla zmínit to, že se nevyplácí věřit lidem, které moc neznáte, já to udělala, věřila jsem mu, nechci říct, že toho lituju protože mi byl opravdu dobrým kamarádem, ale klidně bez výčitku svědomí můžu říct, že kdybych dostala šanci, něco změnit, byl by na seznamu a nemyslím to, že bych změnila vše k tomu, aby jsme byli stále kamarádi, ale to, že bych ho nejradši nikdy v životě nepotkala.
To jsou asi jediné takové smutnější věci co se stali, spíš jediná smtutná událost je ten kamarád, moje nejlepší kamarádka je šťastná, takže tak.
Teď k lepším událostem. Pamatujete si, jak jsem v minulém článku psala o tom 5ti denním kurzu? Také jsem psala o jistém chlapci, se kterým jsem si chtěla házet na koš, jenže nás vyhnali, tak jsme si pak jenom povídali. No, tak ráda bych vás seznámila s největším trdlem na světě. Hohoho. Tedy spíš bych vás seznámila s mým bojfriendíkem. Hahah, to zní hrozně. Pár týdnů uplynulo a já zjistila, že je to asi to nejlepší co mě mohlo potkat. Jsem jak malá týnejdžerka, co? Nechci tu o něm psát sáhodlouhé romány, protože bych musela psát hodiny a hodiny a hodiny, jen bych chtěla napsat, protože si to budu určitě číst znovu, chtěla bych napsat, že je to člověk s nejhezčíma očima, nejkrásnějším úsměvem a nejúžasnějším charakterem, kterého jsem kdy v životě viděla. Jsem díky němu hepy jak dva grepy a chvíle s nimi jsou ty nejlepší! Zním děsně zamilovaně, co? Bebebebebebe
Další skvělá událost je to, že jsem už šestý den sama doma, yaaaaay. Teda, kromě rodičů, ale ti mi tu vůbec nevadí,měla jsem na mysli svého bratra, který jel na Moravu za babičkou, která ale není moje babička, protože máme jiného tatínka, takže tam jel i s mým druhým bratrem a užívají si tam klidu a já si užívám klidu tady! Neznám nic lepšího, než klidddddd bez něj!!! Hahahah
Další skvělá událost je, že se těším na pondělí, protože budu spát u své velmi úžasné kamarádky, která má přesně za týden narozeniny a já budu u ní tři dny, uděláme si hezké holčičí dny, budeme klábosit, jíst, pomlouvat jako normální skoro osmnáctileté slečny, hehehe.

Vedlejší informace - teď se tu rozčiluji, protože si dnes už po 390té lakuji nehty, protože si to vždycky nějak svou nešikovností zničím, beeeeeeeeeeeeeeee.

ANO, JSEM OVEČKA.

Hahahha. ^^ Určitě další věc, která stojí za zmíňku je to, že jsem hrozně ráda za to, že už mi 22. června začal můj milovaný seriál True blood a také, to už si nepamatuji přesné datum Pretty little liars. Děsně mě štve, že u True blood se jedná o poslední sérii, po několika letech to pro mě bude takové divné, takže na příští prázdniny nemám žádnou četbu, ale asi to je dobře, protože už se vidím za rok, až budu celá zoufalá z toho, že za chvilku maturuji a nemám přečteno ani 10 knížek, jsem hrozně nezodpovědná.

Takže, to by bylo pro dnešek asi všechno, děkuji každému človíčku, co sem přišel, přečetl si to celé, což ale pochybuji, protože dneska se jedná o docela dost dlouhý článek, pokud se někdo takový ale objevil, děkuji z celého svého srdíčka a přeji kráááásný červenec, ozvu se pravděpodobně zase až v srpnu, mějte se krásně a užívejte si prázdniny.

PÁČKO.