Únor 2014

January, February

8. února 2014 v 23:48 | Evička
Asi bych měla objasnit : ''brzy se zase URČITĚ ozvu '' >>> Příjměte mou hlubokou omluvu, že mé brzy se zase určitě ozvu nastalo až po dvou měsících, stejně si myslím, že ten kdo to čte, to vlastně nečte, protože to nečete nikdo. Předpokládám..... ale mě to nevadí, ráda si to čtu sama po sobě a aspoň se zasměju. ANO, příjdu sama sobě vtipná!

Nic zvláštního se za poslední dva měsíce nestalo, až na to, že mi skončili mé ''JARNÍ'' prázdniny, které jsou jarní jako blázen. No dobře, dá se říct, že jsou jarní, jelikož dnešek byl úžasně, krásně teplý! Nejvyšší teplota bylo myslím a to je pecka, protože bylo opravdu nádherně a za měsíc, je zase JARO!!!! Je neuvěřitelný jak vše rychle utíká.

Ano, před týdnem a dvěma dny, bylo pololetní vysvědčení. Jak dopadlo?
Jedna čtyřka..... ANO, Z FYZIKY .... to se dalo čekat, haha. ( :-D )
Nějaká ta trojka, nějaká ta dvojka ( i z angličtiny [ 1,8 ] achjo, achjo! ) a nějaké ty krásné jedničky! ( Občanská nauka, ekonomika, informační technologie a tělocvik )

Chtěla bych vidět ten pohled mého učitele na IT, který je zároveň i mým fyzikářem, když mi jako poslední známku do bakalářů hodil za 2 a průměr mu to hodilo 1,48, což je ještě jednička. HA,HA,HA,HA,HA!!! Jsem opravdu happy, že mi zrovna on musel dát jedničku, to je prostě skvělýýýýýýýýýýýýýýýýýýý.

Dá se říct, že kromě školy, zůstává vše absolutně neměnné, nevím jak je to možné, dva měsíce uběhly a já sem přícházím pouze s informacemi o škole. Možná bych mohla dohodit nepodstatné novinky, které nejsou vlastně novinky, ale vlastně jsou (( to co píšu, nedává vůbec, ale vůbec smysl..... -.- )) a klidně se s nimi ráda podělím. V tuto chvíli (23:19) sedí na gauči moje nejlepší kamarádka a volá si se svým přítelem, takže jsem využila volného momentu a řekla jsem si, že sem napíšu, což jsem chtěla urobiť už asi dva dny zpátky. Hrozně mě mrzí, že jsem to nestihla včera, protože by to byly přesně dva měsíce. Takhle to jsou dva měsíce a jeden den, achjo! Takže ano, máme přespávačku. Zítra mě čeká den plný učení, vrhnu se na zeměpis, ze kterého v úterý píšeme a na pondělí to nechat nemůžu, ( stejně pravděpodobně asi nechám, ale to je vedlejší detail ) protože v pondělí budu ze školy před šestou hodinou a vzhledem k tomu, že poslední dobou chodím spát mezi 2-6 hodinou v noci, vstávám vždy kolem 13.00 takže až budu muset v pondělí vstávat, bude to určitě něco nepředstavitelně krutého, protože si nejsem jistá v kolik hodin asi usnu, protože dneska jít brzy spát určitě nehodlám ( nehodláme!!! ). Možná by to chtělo menší vysvětlivku, proč že to chodím spát tak pozdě. Musím se přiznat, že včera jsem usnula asi v 6.50-7.00 ráno, předevčírem ve 2.00 a 3 dny zpátky asi v 6.15. Je to tím, že jsem si našla skvělého skypového parťáka ( který má mimochodem ty nejkrásnější oči, který jsem v životě viděla! ) [druhý nejkrásnější..... první jsou oči mé nejlepší kamarádka, ty kdyby jste viděli!!!] [[( a pak samozřejmě tatínek, maminka, brácha nambr uan a nambr tu ..... ofkors )]])) no, zpátky k mému parťákovi... je to fakt skvělá osoba, hrajeme dobyvatele [panebožeonjetakchytrej!], hrajeme prší..( hehehehehehhe...... ), slovní fotbal, lodě, poker, nadáváme si ( víte jak to myslím ), povídáme si a to vždycky je tak na dlouho....... včera přesně na 10 hodin. :-)

Je zajímavé, že když usednu k noťasu s tím, že napíšu něco na blog, začíná to s tím, že absolutně nevím o čem psát a pak se ejhle nějakým způsobem vždycky rozepíšu...... ale pochybuju, že to někdo čte, ale s tím jsem už trapná, protože to píšu snad už v každém článku.

I'm crazy for you, who knows what i'd do, i'd even die for you ..whatever you need i'm down on my knees.... i guess that means i guess that means ....i'm .. tamtadaridadam tamtadaridaam ... i'm stupid in love

NEJKRÁŠNĚJŠÍ PÍSNIČKA!

Poslední dobou jsem se zamilovala do jedné písničky od Jasona Derula - stupid love, kterou hodím na konec článku.

Je neuvěřitelný, jak ten čas utíká .. ( nepsala jsem to už? Deja Vu???? ) no nic, možná jo, pokud ano, velmi se omlouvám! :-D No, všechno to utíká, ještě pár měsíců, konkrétně necelých 5 měsíců a jsou prázdniny, straaaaašně se těším na léto, hrozně to všechno utíká, je strašně zajímavý, že už za měsíc je jaro, protože mi příjde, že ještě včera, byl podzim... ještě snad nikdy v životě mi podzim a hlavně zima takhle neutekla, ale je to pravděpodobně tím, že letošní zima, skoro nebyla zima, bylo fakt hezky, pořádná zima začala snad někdy v lednu a byla vážně kraťoučká, ale já jakožto člověk, kterej zbožňuje buď teplo a nebo podzim, tedy krásných 8-10° jsem byla opravdu nic než spokojená! Doufám, že to tak nebude platit s jarem a už vůbec ne s létem ... ( 23:37 ) ... počasí na další týden nemají spadnout pod 5° takže skvěěěěěěěěělý, mám ráda když je chládek, ale příjemný chládek, což je přesně tohle, takže jsem nic než happy, určitě nechci to, co tu bylo v lednu : -16°.... no to fakt nežeru, to jako ne... backoffbitch :-D

Psala jsem, že se zítra budu učit, že? No... právě asi přehodnocuji svůj denní plán, jelikož jsem vynechala asi již dva díly pretty little liars, neviděla jsem ještě středečnočtvrteční díl The Originals a neviděla jsem ještě včerejší díl The Vampire diaries, si zítra udělám asi seriálový den a pak podvečer učení a večer skypování... no vidíte... už jsem si dokonce rozvrhla svůj zítřejší den.


Pokud jsi človíčku, co to čteš, došel doopravdy až sem a přečetl jsi všechny moje ''velmi podstatný informace'' tak Ti hrozně moc děkuji a jsem za to doopravdy moc vděčná!!! :-)

Určitě se brzy zase ozvu ........

hahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahahahahah
ahahhhahhahahahahahahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahahahahahahahhhahh
ahahahahahahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahahahahahahahhhahhahaha
hahahahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahahahahahahahhhahhahahahahahahahahah

Ne... to není vtipné. Omlouvám se za svou předešlou aktivitu a budu se snažit se co nejdříve ozvat.

Mějte se kráááásně!!!!!