Prosinec 2013

December

7. prosince 2013 v 17:29 | Evička
Autor: Evička

Za dobu existence jsem snad 5x změnila mé jméno. Kriste pane, snad je toho definitivní. Když už jsem v minulém článku zmínila své jméno, bylo by asi krajně zbytečné si nechávám přezdívku jako Anonym, ještě k tomu, když dnešní generace není natolik hloupá, si najít mé staré články a všechny moje články byli ještě pod mou přezdívkou, což byla Ewie, nebo něco takového a žádný článek v mých rubrikách není podepsaný pod anonymitou, protože jsem přestala články zařazovat pod nějakou rubriku. Takže tahle ''prázdná rubrika'' je vlastně můj deníček.

Od mého posledního článku uplynulo 11 dní. Hehe, moje oblíbené číslo! No, takže ozývá se Vám již 17ti letá autorka.

Začnu mou narozeninovou sobotu, která byla awesome! Ráno jsem se probudila kolem deváté hodiny, protože jsem v kuchyni slyšela podivné zvuky- a kdo to byl? Moje nejlepší kamarádka, která přišla s dortem, dárkem a fotoaparátem, aby mohla zachytit všechny okamžiky toho, jak jsem suprise and without makeup. Hrozně mě to potěšilo, mimochodem, na tom dortu byl LONDÝN!! Chápete tu krásu? Úžasný, v životě jsem nejedla lepší a hezčí dort. :-D Bylo mi ho normálně líto sníst. No, za celý den mě potkalo pár telefonátů. zašla jsem s kamarádkou na pizzu (která teda byla docela nicmoc), nakonec u nás přespala, dali jsme si asi tři drinky a usnuli jsme kolem třetí? Asi.

Od té doby se nestalo nic nového, svého učitele na fyziku stále ráda nemám, akorát ho mám čím dál tím méně ráda a rozhodla jsem se nechodit na první termín písemky, což jsem už vlastně udělala. Nebyl moc nadšený, but upřímně.... do i look i fucking care? Poslední dva dny byli příšerně vyčerpávající, nic jsem nestíhala, všechno mě bolelo, byla jsem unavená, ale vynahradila jsem si to dnešním spánkem do půl jedné, ale tak to je také hlavně kvůli tomu, že jsem šla spát asi něco málo před črvrtou hodinou. To proto, že mě včera ''překvapil'' můj kamarád, kterého jsem dlouho neviděla + jedna kamarádka, která pochází ze stejného města jako on. Tak jsme já, brácha, kamarád a kamarádka byli na bytě, trochu popíjeli, hlavně oni, já měla jen jednu skleničku zetka, protože jsem byla hrozně unavená, povídali jsme si, dělali kraviny atp. a já šla nakonec domů asi o půl 3? No a tu hodinu a půl jsem dělala prospěšné věci.

KOUKALA JSEM NA ZOELLU!

Ano, svěřovala jsem se jak moc mám ráda zoellu? Hodím sem nakonec tohoto článku nějaké jedno video, asi jeden z jejých vlogmasů. Je to slečna z Anglie, s nádherným přízvukem, skvělým stylem oblečení a s vážně super životem. Hrozně mě baví koukat na její vlogy, tutoriály, primark nákupy atp. takže pokud se doma nudíte, nebo něco, pusťte si Zoe.

Díky Zoe mám chuť začít taky dělat vlogy, jenže můj život je dobrodružný asi tak jako nějakýho brouka, absolutně bych neměla co točit, ale i tak, dneska jsem si vybrala nový foťák, který má aspoň pěkných 16 mpx. a třeba jednou seberu kuráž a něco takového začnu točit taky, ale pochybuju, že by mě někdo sledoval, ale nějak se začít musí? Fuck it, nic takovýho dělat nebudu.

Další věc, která stojí za zmíňku. Byl ze mě mikuláš! S kamarádkou děláme již druhým rokem čerta a mikuláše, ne, nemáme anděla, loni jsem byla čert já a prý jsem nebyla vůbec strašidelná a byla jsem hodný čert, tak ho letos dělala kamarádka. Přísahám, vypadala jsem sladko-vtipně-směšně :-D Můj kostým byl vskutku hrozně vtipný, ale trochu mě trápil fakt, že jsem do toho ze sebe nedala nicmoc, protože jsem byla neskutečně unavená, ten den jsem usnula při hodině na ekonomice + ve vlaku, když jsme jeli ze školy v 5 hodin, protože jsme měli poslední hodinu až do čtyř. Ale nakonec to byla vážně zábava a jsem ráda, že jsem byla klidný, vtipný mikulda!

Taky jste si všimli jaká už je zzzzimmmma? Jé a venku ten krásnej sníh. Musím odvolat jak jsem říkala, že ho nesnášim, včera i dneska jsme se s bráchou a kamarádem koulovali a je to hrozná sranda, neskutečně se u toho člověk pobaví!!! :-D Ale včera v noci, když jsem šla domů......BRRRRRRRRRRRRRRRRRR, taková zima, takový vítr. Už nikdy nepůjdu domů o půl 3, myslela jsem že umrznu k chodníku!

No, to bude pro dnešek asi vše, brzy se zase URČITĚ ozvu, jsem hrozně ráda že jste navšivili můj blog, i když pochybuji opět o tom, že někoho bude vážně bavit přečíst si to celé, až dokonce. Pokud ano- a jsi až tady. DĚKUJI TI ČLOVÍČKU!!!

Love you guys, bye!

(EDIT: 8.12.2013 19:06)
-omlouvám se, slíbila jsem že nakonec článku dám nějaké video se Zoellou a úplně jsem na to nakonec zapomněla, takže tady to je! )