Listopad 2013

crazy, crazy, crazy

26. listopadu 2013 v 19:30 | Anonym
Zdravím!
K úvodu bych chtěla nejdřív říct to, že tento článek píšu už podruhé a to proto, že jsem před chvílí psala asi 20 minut sáhodlouhý článek, jenže jsem na něco špatně klikla a celý se mi to smazalo, takže vážně světě, DĚKUJU! Mám hroznou radost že těch milion sto tisíc řádků musím psát odznova!
Už ani nevím čím jsem předtím začínala, snad tím že jsem včera málem smazala blog? Nějak mě popadl amok toho, že si založím úplně nový blog a s tímto nadobro skončím a ne proto, že by mě tento blog nebavil, spíš proto, že můj blog zná příliš známých lidí, přitom je tento blog volně přístupný celému světu a já bych měla být ráda že ten blog vůbec někdo čte. No, (díkybohu) za včerejší chybu blogu, jelikož jsem už včera večer zmáčkla tlačítko smazat, poslal se mi potvrzovací e-mail, jenže když jsem na ten odkaz klikla, ukázala se mi chyba. Sice jsem dneska ráno byla ještě přesvědčená že blog smažu ( anooo, běžne takhle ráno myslím na svůj blog ) jenže díky jedné osobě a času stráveného tady jsem si řekla, že ho nesmažu, byla by to přece jen škoda. Budu si muset zvyknout na to, že můj blog čtou i lidi, které znám a měla bych se přestat stydět za to o čem píšu.
Jaaaaaaaaajxxxx, úvod předtím nebyl tak dlouhý. To mě štve, předtím jsem to napsala lépe!

Už sem nepíšu po měsíci ani po čtvrt roce, hezky jsem se polepšila že? Tentokrát to je jen deset dní, to je služný ne? ( zasloužím si aspoň malinký potlesk ne? prosíííím )
Přemýšlela jsem nad tím, co napíšu, ale asi zůstanu zase u toho, že budu psát to co mám na jazyku.
Zrovna teď mám třeba na jazyku to že jsem hrozně nasraná že jsem totální idiot a pro jistotu nekopíruju to, co píšu, pro jistotu že budu idiot a celý se mi to smaže.
Ano, právě jsem si to zkopírovala. :-D

Humof, 30. listopd se blíží, bude mi již 17 let, hmm, velká holka ( já jsem vážně příšerná, jak si můžu myslet, že lidi co tohle čtou [ jestli někdo čte ] mě nepozná, píšu sem všechny aktivity co dělám, již nesčetněkrát jsem tu zmínila to, jak vypadám, v minulosti jsem sem nahrála pár fotek [ nemusíte se snažit, smazala jsem je ], všichni víte moje oblíbený herce, seriály, můj rozvrh, moje známky, tybrďo, vždyť já sem píšu i přesný datum narození a teoreticky i rok [ teda, pokud nepokulháváte v matice 2013 - 17 = 1996 wooow ] a myslím si že mě nikdo nezná jen proto, že mám napsaný v Autoru : Anonym? [ toto jméno tu navíc mám chvilku ] jestli si tohle někdo čte a zná mě a šel na tento web s tím, že mě nezná, musí si teď říkat... bože Evo ty jsi píča :-D ]

Já se hrozně omlouvám za to sprostý slovo, ale kdybych to napsala jinak, či do toho sprostého slova místo jednoho písmenka vložila hvězdičku, prostě by to nemělo ten apetit! :-D

Za těch deset dní se nestalo nic mimořádného, stálě nepopadám! Avšak přišel mi domů dopis ze školy, ve kterém stálo že jsem v prvním čtvrtletí neprospěla [ ale já prospěla !!!! ] z fyziky. Haha, rodičům to přišlo vtipné a já přísahám, že nevím proč, ale z toho dopisu jsem měla strašnou radost. Cítila jsem se tak nějak jako.... REBEL. 8-) No, ale myslím si, že tam mělo stát že mám ohrožený prospěch, jelikož můj průměr je 4,36 a to jsem ještě prospěla! Takže jsem měla pana fyzikáže ( který stále omílá fakt, že fyzika je vlastně matika ) obeznámit s tím, že 4,36 není 5 ! Dobře, tahle část článku se mi líbí víc když jsem jí napsala teď, než předtím, haha. To je hrůza, stále sem píšu o svém špatném prospěchu z fyziky, shame on me, přitom se skoro vůbec nezmiňuji o tom, že mám dvojku ze zeměpisu, jedničku z ekonomiky, jedničku z občanky, jedničku ( dobře, mám 1,63, ale whatever ) z angličtiny, jedničku z těláku ( haha :-D ) dvojku z dějepisu ( faaaaaaajn, 2,5 - ale psali jsme včera test a určitě to je dvojka! ) jedničku z ítéček ( ale notak, mám 1,53.. jsem blízko!!! ) ... o čem jsem mluvila? O tom že se nezmiňuji o tom jak (ne)mám krásné známky? ^_^ hehehe.

Haaaa, brácha právě přišel a dal mi suešnku .... kdo by ho nezbožňoval? Hmmm, dnes je úterý ( a zítra středa :-O ) a dávaj v telce ordinaci, či vyvolený. Hmmm, kecám, pustím si disney channel. Ano, za 4 dny mi vážně má být 17. :-D ( takhle to stojí v rodném listě a v občance, bůh ví jestli neudělali nějaký error na matrice. Fuj, když jsem se zmínila o tom, že je zítra středa vzpomněla jsem si na hrozně dechberoucí fakt toho, že zítra musím vstávat v 5:55. Ach jo, ach jo! Naštěstí středa je jediný den v týdnu, kdy mám normálně od osmi ( 7:50 ) takže vstávám takhle brzo, abych si umyla svou metrovou hřívu, namalovala se a vypila si !!!v klidu!!! čaj.

Déééééjo, misedééééjo. ( Jason Derulo - don't wanna go home [ zpívám si tralallalala ] )

Zítra ráno první hodina chemie, máme dostat známky, z čehož nejsem moc nadšená. Haaaa, co to plácám, ona to nebude mít opravený, přece jen je to (příjmení). To zní blbě.. dejme to mu že se jmenuje Nováková.... přece jen, je to Nováková! Achjo, to nemá ten efekt, když tam není její příjmení. Prostě je to euitfhweéih a předtsavte si tam to její jméno, které neznáte. Fuuuu, dá práci napsat jednu blbou větu, která se zkomolí nakonec na 4 řádky. Ve čtvrtek musím k doktorce. Ajajajaj. Je to jen preventivní prohlídka, nemusíte se bát! haha.

Ojojojoj, zítra píšu z ekonomiky.... z marketingu. Ale co, eko mám předposlední hodinu, stačí, když se to naučím zítra ve škole. A když mluvím o ekonomice, na něco jsem si vzpomněla co stojí za zmíňku!!

Až budu v třetím ročníku, musím absolvovoat třítýdenní praxi a nevím jestli to nabídnou nám, až budeme ve třeťáku, ale letošní třeťáci to mají. ( NESKUTEČNÁ ZÁVIST! ) dostali totiž nabídku praxe v Anglii a vy víte, jak miluju Anglii, Londýn a vše kolem toho. Nejúžasnější na tom je, že ubytováví je v nějaké rodině v Londýně, na dva týdny a práce je někde pravděpodobně v kanceláři a mimochodem, nic se neplatí!! Teda, samozřejmě, jen blázen by si s sebou nevzal (tučné) kapesné. Cesta tam, ubytování, vše je zadarmo a ano, řekla jsem dva týdny, což znamená, týden by jsme byli pak doma a nemuseli by jsme do školy. TO JE PROSTĚ SEN! A jaké jsou požadavky toho aby jste se tam vůbec mohli dostat? Smutné je, že míst je jen 15. Ne z naší třídy, ale celkově z třetích ročníků. Až tam budeme my, je to takových 100 studentů a vybrat ze sta studentů pouhých 15 je síla, navíc určitě je tu hrozně moc lidí, kteří o to stojí. A ty požadavky jsou, nízká absence ( nejlépe nulová, ale vážně.. notak... kdo má v dnešní době nulovou absenci ) , plusové body za pochvaly, žádná napomenutí, bere se klasifikace z anglického jazyka a z ekonomiky + 5ti minutový pohovor. Vše má 2 body, maximum je tedy 10 bodů. Prvních 15 lidí s nejvyšším počtem bodů > ANGLIEEEEEEEEE. Přísahám, že jestli se tam nedostanu, bude to mé největší zklamání vůbec!

Fuuuuuuuuuuu, to jsem se ale rozepsala. Myslím si, že by to mohlo být už všechno, brzy se zase ozvu, pravděpodobně už jako sedmnáctka. Moc děkuju všem, kdo tento sloh přečtou, asi Vás moc nebude, divila bych se kdyby to přečetl vůbec někdo, ale moc děkuju za to že jsi se dostal/a až sem.

Mějte se krásně!!!!!!

Blableblibloblu

16. listopadu 2013 v 21:21 | Anonym
Nikdy nepřekvapím se svým nadpisem článku, že?
Naposledy jsem napsala článek 29. září, ve kterém jsem psala, že s tímto psaním nepřestanu a ejhle, zdejchla jsem se na více než na měsíc. To ode mě nebylo asi moc hezké, že? Omlouvám se, je mi to doopravdy líto, vážně bych chtěla mít takovou tu chuť psát nějaké články každý den, ale musíte sami uznat, že když budu psát po delší době, aspoň budu mít vždy nějaké téma o kterém bych mohla psát. Sice můj život není nijak extra zajímavý, ale aspoň můžu popsat mé denní činnosti. Ne, nebudu sem psát co jsem posledních 48 dní ( ano, právě jsem si to vypočítala :-D ) dělala. Stačí takový malý souhrn.

Když vynechám fyziku, musím unat že mi to ve škole docela jde, naposledy jsem popisovala svou šikovnou třídu a to, kolik máme kázeňských postihů, od té doby u nás byla sekretářka a ředitel, s nějakými srdcervoucími proslovy, s účelem že by se nám mělo rozbušit srdéčko a že by jsme se nad sebou měli zamyslet, přičemž následoval jakýsi papír, který jsme měli podepsat jako opatření že si budeme dávat více pozor na své věci, tento papír musela podepsat celá škola, takže ano, pravděpodobně celá škola si je již vědoma, jakou třídu mezi sebou má! Třída, ve které jsou kriminálníci! Shame on our class! No, víceméně proslovy byly trapné a spíše k smíchu, ale whatever. Škoda že jsem nenapsala za dob, kdy jsem ještě propadala, ano tímto poukazuji na to, že už nepropadám! B-O-R-E-C! Haha. Ano, z fyziky. No, jsem ráda že fyzika je i také má jediná čtyřka, což se od prváku hodně změnilo, už mám snad i jen tři trojky, které také vyhladím a pak jen hezké dvojky a jedničky. Jupí! Také má docházka se zlepšila, v prváku jsem měla už hoooodně velkou absenci, pamatuji si, že jsem neměla ani jediný měsíc že bych chyběla a v tomto školním roce jsem chyběla tři dny na konci září, protože jsem měla chřipku a od té doby jsem chyběla vlastně jen tento týden ve středu a to proto, že jsem trochu nachlazená, vlastně mi to poručila jedna osoba abych byla doma. No, to by bylo o škole, o čem si povídat teď? Nějaké vztahy? Přátelské, milostné, woooooo. Je zajímavé, že dřív jsem byla dost zvyklá na to, sem psát kdo mě nemá rád tentokrát, proč a jak, koho nemám ráda já, proč a jak a teď už nemůžu. HUMPF. Né, že by mě to mrzelo, jsem ráda že neznám lidi co mě nemají rádi, teda znám, ale nestojí o ně zmíňka, navíc jsou to docela staré záležitosti, ale kdyby tomu tak bylo, aspoň bych měla o čem psát. Příjde mi blbý sem psát tahle a tahle mě má ráda a tenhle a tenhle mě má rád. Né, kecám, není to blbý. :-D Teda je,.... wtf is wrong with me ? o.o Jooooo, musím něco zmínit! Ve čtvrtek (předevčírem) když jsem si šla se spolužačkou o volné hodině koupit něco k jídlu se stalo něco božího! Teda.. když jsme šli zpátky. Zastavil nás nějaký pán, s otázkou: ''Excuse me, do you speak english?'' hahaaaaaaaaa, tak super pocit když jsem mu mohla odpovědět a nasměrovat ho tam kam potřebuje! ( pravděpodobně jsem ho nasměrovala úplně špatně, ale who gives a fuck, povídala jsem si s ním anglicky, jupíí :-D ). Kde jsem to předtím byla? Jooo o tom jak mě mají lidi rádi... :-D sranda sranda sranda sranda, to nemyslím vážně. Tyvado, měla jsem sem napsat ještě 5475x slovo sranda. Je 21:04 a já si jdu udělat čaj,... já vím že je to pro vás nepodstatná věc, ale nechci aby to vypadalo že jsem tu imrvére, jdu si udělat čaj a basta! .. 21:09 jsem back! ... pro vás to musel byl magický moment dlouhého čekání, že? Kde jsme to bylI? Vztahy, jasnýýýýýýý... mohla bych začít téma boys. Kluci, kluci... Všiml jste si někdo jak jsou Joseph Morgan a Daniel Gillies nádherný chlapi? Boooooooha mého, pro ně bych asi zemřela. :-D Ano, pořád sleduji The Vampire diaries a nepřekvapivě i nový seriál, který je od upířích deníků odvozen > The originals. Koukat na ten seriál je úplně jak kdybych si měla pustit seriál nejkrásnějších chlapů na planetě. Jo, vztahy, furt odbočuji od hlavního téma, nevím co k tomuto téma napsat, s nikým nechodím už skoro tři měsíce, taaaaková chvilinka jenom, nějak si furt dokola říkám, že s nikým chodit ani nechci, protože mít zlomený srdce znovu nechci, jenže srdci člověk neporučí. Nedokážu ani spočítat kolik čajů jsem už dneska vypila! Říkala jsem jak moc mám ráda čaj? Tyyyyyyyyyvado, moc! Jé, určitě nesmím zapomenout zmínit to, že přesně za dva týdny mám narozeniny! Juhů! Nemůžu se dočkat, sice to říkám každý rok a hned 1. prosince mám zase normální den, ale to nevadí, těsím se! Sweet seventeen! No, myslím si že pro dnešek by to mohlo být vše, slibuji, dobře neslibuji.... doufám že se zase brzy ozvu a ne zase až skoro za dva měsíce.

I když, znám se, třeba se příště ozvu až v březnu. :-D Ne, sranda.....

zase slovo sranda ..

SEEYA!!!! :-)

♥ já je prostě miluju ♥
neznám nikoho krásnějšího!!!!