Červenec 2013

KONEC

11. července 2013 v 14:33 | Anonym
Konec?
A čeho že to konec?
Blogování? Psaní? Ne.
Tohoto blogu? Ano.

Víte, důvod proč opouštím tento blog je prostý. Zná ho už moc lidí z mého osobního života. Pokud si to čte někdo, kdo je mému srdci blízký, omlouvám se. Tento blog byl pro mě něco, kam jsem mohla utéct, psát vše co jsem chtěla, kdykoliv, bez toho, aniž bych se musela bát něco napsat. Tomu už tak bohůžel je. Proto jsem si dnes založila nový blog, který nikdy nikomu nepošlu, budu tam psát již od samého začátku anonymě a nikdo mě nebude znát. Úžasné.

To, že tohle místo opouštím, není lehké. Přece jen, byla jsem tu víc než 3 roky, což je sakra dlouhá doba. S blogováním ale nikdy nehodlám přestat, začala jsem v roce 2007 a bůh ví, kdy s tím skoncuji, snad ne brzy....

Mějte se krásně ňufíci, zbožňuju Vás a děkuji každé osůbce, která mě neznala a i přes to sem chodila a četla moje žvásty.

ADIOS

Zamilovanost/Milovat

3. července 2013 v 23:19 | Anonym
Spousta lidí si myslí, že být zamilovaný a milovat je totožný cit. Není. Třeba moje nejlepší kamarádka si to myslí a vysvětlete jí to, to nejde, to je jako mluvit se zdí a když jsem jednu noc tak ležela a přemýšlela, došlo mi, že bych o tom mohla něco málo napsat.


Za prvé. Zamilovanost je něco, co cítíte k osobě, kterou znáte kdo ví, třeba pár hodin. Zamilujete se do jeho očí, do toho jak se směje, do toho jak voní, zamilujete se do toho, jakým způsobem se k vám chová, jak se s vámi chová a jak se s vámi baví. Když příjdete domů a zavřete dveře, nemůžete se přestat smát, srdce Vám bije rychlostí 200/150, celý den myslíte jen na něj, nemůžete se dočkat kdy se Vám zase ozve, když slyšíte jeho jméno, začnete se klepat, jste zamilovaný do toho, jak je dokonalý. Ale milovat? To chce víc než to. Milovat znamená milovat ho i s tím, že má chyby. Milovat ho proto, že existuje. Milovat znamená vše, co jsem vypsala ve stavu zamilovanosti a ne jen to, když ho držíte za ruku, cítit se bez chybičky, když mu dáváte polibek, cítit, že už od nikoho jiného polibek nechcete, když jste v jeho náručí držet ho tak pevně, tak pevně, jakoby jste se měli vidět naposledy. Psát bláznivé články a říkat si, jak potroublá jste. Nezáleží na tom, jak dlouho Vám trvalo se do toho stádia dostat. Nezáleží na tom, jestli se to stalo za den, týden, měsíc, či rok. Je to prostě nepopsatelný pocit, který málokdo pochopí. Ne všichni znají pravou hodnotu tohoto citu. Zamilovanost je jen to krásné, avšak milovat, to znamená milovat ho i při každé hádce, při každém problému a každé chybě, která nastane. Zamilovanost příjde a může lehce odejít, pokud příjde to, že tu osobu milujete, neodejde jen tak, to nejde.