Duben 2013

Nadpis roku 2013 oujé

22. dubna 2013 v 23:18 | Anonym |  deníček
Čauky mňauky dobrý dén.
Je čas pro další článek. Jeeee 22.4.2013. V datu jsou čísla jen od 1-4 všimli jste si? Zajímavé. Not really. Dobře, nevermind. By bylo vtipný, kdyby every second word by bylo anglicky. I think, že by to bylo zajímavé. Not really. ( Again )

Dobře, tak už czesky.
Co nového? Nevychází mi žádná čtyřka ! ! ! ! Potlesk? Jéééé, to jste nemuseli, dobře dobře, klaním se, děkuji mnohokrát. Néééé, vážně, mám radost, v pololetí jsem měla čtyřky z fyziky, dějepisu a z chemie a z chemie mi teď vychází 2,2 a ted dělám prezentaci, takže MOŽNÁ budu mít z chemie jedničku! WHAT THE FUCK? Já a chemie, no to jsem nežrala. Nojo, teď dělám prezentaci na jod, nuda, ale co se dá dělat, jedničku chci, chci a chci a jestli jí nedostanu, budou lítat baráky! Škola je tedy v naprostém pořádku, je suprová skvělá úžasná! Pořád mám bombasticky úžasné spolužáky, který zbožňuju, hlavně ty dva kluky za mnou, totáááálně praštěný paka! Ale to je právě to nejlepší, kvůli jednomu z nich právě teď píšu, takže : Čááááu! :-D
Osobní život asi řešit nebudu, je to zbytečný a jen bych si zkazila náladu. :-D
Možná dobrá novinka, do života se mi vrátila jedna osoba, takovej ten jeden kluk, kterýmu sluší krátký vlasy, on to sice číst nebude, ale to je fuk, pár měsíců jsme se nebavili, teď už zase jo, jsem ráda, nerada přicházím o přátele. :-)
Kolik je hodin?
23:14
Hmmm, já zatím napsala definici sirouhlíku, tetrachlormethanu a benzenu, dopracovala jsem to celkem daleko na to že musím ještě do sprchy, vybrat sioblečení na zítra a připravit si doškoly na to, že vstávám v 6. :-D Jsem SUPEREVA já to dám. :-D Jáj, píšu sem svoje jméno a Autor: Anonym. Tak to jo. :-D Jsem idiot, hrůza. Nevermind.
Jsem ospalá, to mě štve, tolik toho ještě nemám. :-(
Abych udělala dotyčné jedné osobě radost: mám hroznou radost že mám toho nejlepšího spolužáka pod sluncem! ! !
Jééé, mám tak skvělou třídu, to je super.
Jsem tak unavenááááááááááááá, to už jsem psala.
No nic, budu to tu muset zase utnout, brzy sem zase napíšu,snad to moje brzy nebude 143546 měsíců. Vložim se do toho úkolu a do fejsíčečbůčku. :-D

DOBROU NOC

l-__-l

21. dubna 2013 v 15:06 | Anonym
Dominik smrdí