Září 2011

l'amour à première vue

2. září 2011 v 16:58 | Ewie ^^ |  deníček
Ježiši to je tak dojemné. T.T
Znáte seriál v náruči ďábla na stanici PRIMA love. ^^
No nic, dnešní školní den byl suprovej, ale zase nevím co psát. Promazala jsem si svá AFFS, protože ke mně stejně už z mých AFFSek nikdo nechodí, takže pokud chcete opět spřátelit, takžee :


Takže zatím čauáá <3

Hp

1. září 2011 v 17:11 | Ewie ^^ |  deníček
Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá -nádech- ááááááááááááááj, mě bolí HLAVA ! Zívám furt, už jsem odpoledne hodinku spala, fakt hrůza, moje první vstávání a jde to vidět. :-O Nojo, strašně se mi líbí tenhle vzhled, jsem ráda že ho měl blog.cz uložen, protože jsem na takový věci pometlo. Ach, mimochodem ze svého rozvrhu nejsem opět vůbec spokojená a mám v pondělí a v úterý do půl 4. :-/

Nojo, teď koukám na V náruči ďábla no, no, no. Zase mám chuť psát, ale nemám vůbec tušení co. Mimochodem, vinobraní se už blííííííííííížíííííííííííííííí <3 Ve středu večer nebo ve čtvrtek ráno odjíždíme s bráchou, JENOM s bráchou, což je super a ve čtvrtek a v pátek nepůjdu do školy. Takže skvělé, ale doufám že pojedem ve středu večer, protože když NIE, tak budu muset vstávat kolem 3.30 ráno ve 4.00 odjedem, pojedem místo do Znojma do Brna, kam půjde brácha na zkoušky a já bych musela dřepět 5 hodin v Brně. Hrůůůůůůůůza ! ! ! Ale naštěstí možná pojedeme ve středu, což by jsme jeli asi nějak v 17.00. :-) Tak jo..

Co více říci, opravdu nevím. Takže čao <3